DEKORACJE DLA DOROSŁYCH

Z dostępnych w naszym sklepie dekoracji stworzyliśmy kolekcje uniwersalne, dzięki którym urządzisz przyjęcie na najwyższym poziomie. Niezależnie od tego, czy wyprawiasz 18-tkę czy pięćdziesiątkę dobierzesz do nich odpowiednie dodatki takie jak: topper na tor, czy świeczki urodzinowe, a piękne wyszukane świeczniki oraz świece będą „wisienką na torcie” , wprowadzą odpowiedni klimat oraz nastrój.

Nasze kolekcje zostały stworzone w oparciu o najnowsze trendy mody, a wszystkie produkty idealnie do siebie pasujące, tworzą spójną elegancką aranżację. Od stylu barokowego, w którym dominuje przepych, bogactwo oraz złoto, poprzez nowoczesne formy wystroju, aż do stylu rustykalnego w którym ponadczasowa koronka łączy się z kolorami ziemi i naturalnym drewnem.

DEKORACJE DLA DOROSŁYCH

Wyszukiwarka

Wpisz to co szukasz

URODZINY POD CHMURKĄ - CZYLI TAK ZWANE GARDEN PARTY! W JAKIE DEKORACJE I AKCESORIA WARTO SIĘ ZAOPATRZYĆ

Urodziny na świeżym powietrzu to zdecydowanie wspaniały pomysł w okresie letnim dla włąścicieli ogrodów i działek. Jeśli decydujesz się wyprawić przyjęcie urodzinowe pod tzw. chmurką koniecznie zaopatrz się w jednorazowe naczynia, obrusy i serwetki. Bogata oferta bieżników, serwetek oraz naczyń jednorazowych takich jak: papierowe talerzyki i kubeczki, drewniane sztućce, papierowe słomki pozwoli na piękną dekorację stołu w zależności od Twoich upodobań kolorystycznych, motywu czy wzoru. Jeśli chodzi o dekoracje urodzinowe, to świetnie się sprawdzą wszelkiego rodzaju girlandy z flagietek czy łapacze snów, zawieszone w altankach pięknie się prezentują tworząc wyjątkowy klimat. A co do klimatu, koniecznie pamiętaj o oświetleniu! Ledowe lampki ogrodowe idealnie się sprawdzą na tę okoliczność. Jeśli chcielibyście coś oryginalnego, polecamy ledowe lampki z korkiem wkładanym w butelkę, będą fantastyczną ozdobą, przy okazji dając nieco światła i wprowadzając fantastyczny nastrój. 

Śledź nas na Facebooku