PIŁKA NOŻNA

Kolekcja urodzinowa PIŁKA NOŻNA to dekoracje dla małych fanów tego niezwykłego sportu! Oryginalne dekoracje urodzinowe sprawią wiele radości i dużo emocji podczas urodzin małego sportowca. Balonowa murawa oraz świeczki urodzinowe w kształcie piłki nożnej będą zjawiskową dekoracją, która pozostanie na długo w pamięci Twojego dziecka oraz jego gości. W naszej sportowej kolekcji znajdziesz ekologiczne talerzyki, kubeczki, pudełeczka na popcorn z motywem piłki nożnej dzięki czemu urządzisz wspaniałe urodziny na miarę sportowego wydarzenia.

PIŁKA NOŻNA

Jest 19 produktów.

Pokazano 1-12 z 19 pozycji

Rozbudź sportowe emocje! Piłkarskie dekoracje urodzinowe z kolekcji PIŁKA NOŻNA przeniosą solenizanta i jego gości wprost na piłkarską murawę. Wyjątkowa girlanda balonowa w zielonym odcieniu w której umieszczone są balony imitujące piłkę nożną robi imponujące wrażenie! Papierowe talerzyki, kubeczki oraz pudełeczka na popcorn, kolorystycznie dopasowane do pozostałych elementów, to  dodatkowa dekoracyja stołu oraz wygodny sposób na szybkie porządki po imprezce. Toper na tort z zielono-czarnymi flagietkami oraz złotym pucharem pięknie ozdobi tort urodzinowy, a wystrzałowe konfetti z piłkami będzie dodatkową atrakcją. A Jeśli chcielibyście ich więcej, to dla najmłodszych proponujemy piniatę w kształcie piłki nożnej

ZAPROSZENIA NA PIŁKARSKĄ IMPREZĘ

Organizując urodziny dziecka lub imprezę w piłkarskiej oprawie warto pomyśleć o zaproszeniach, w dalszym ciągu, to najbardziej elegancki sposób na powiadomienie gości. Uniwersalne zaproszenia na piłkarskie party w kształcie korka z napisem TIME GAME, zasygnalizują gościom w jakim klimacie będzie imprezka oraz wzbudzą emocje. Do zaproszń dołączona jest zielona koperta z piłkarskimi akcentami, co tworzy spójną i estetyczną całość, która podczas imprezki pojawi się w Państwa aranżacji wnętrza oraz na stole. 

WYSTRZAŁOWE KONFETTI Z PIŁKĄ NOŻNĄ - DODATKOWA ATRAKCJA PODCZAS URODZIN

Jeśli chcesz rozgrzać atmosferę i zwiększyć emoceje proponujemy zakup wystrzałowego konfetti. Podczas wspólnego toastu, przy zdmuchiwaniu świeczek na urodzinowym torcie, wystrzel w górę tubę z piłkami. Zrobi to, ogromne wrażenie oraz sprawi wiele radości Twojemu dziecku i pozostałym uczestnikom imprezki. Nie zapomnij o zdjęciach, będą cudowną pamiątką z tego wydarzenia! Życzymy dobrej zabawy sportowych emocji!

Śledź nas na Facebooku