DEKORACJE NA ROCZEK

Roczek dziecka, to bardzo ważne wydarzenie zarówno dla rodziców, małego solenizanta oraz najbliższych. Zatem, warto pierwsze urodzinki dziecka zaplanować dużo wcześniej, aby oprawa przyjęcia była wyjątkowa! Począwszy od zaproszeń, poprzez wystrój wnętrza podkreślający charakter uroczystości, dekorację stołu, aż do najmniejszego szczegółu jak ozdoby tortu, wypieków oraz podziękowań dla gości. W tym dziale znajdziecie Państwo dekoracje w kolorystyce różowej, błękitnej i pastelowej. W naszych urodzinowych kolekcjach znajdują się wszystkie niezbędne produkty potrzebne do organizacji pierwszych urodzin, które tworzą spójną, pasującą do siebie aranżację pod względem kolorystycznym oraz graficznym. Liczymy, że pomogą w podjęciu decyzji oraz będą inspiracją do własnych wymarzonych dekoracji na pierwszych urodzinkach Państwa córeczki lub synka.

DEKORACJE NA ROCZEK

Wyszukiwarka

Wpisz to co szukasz

NAJMODNIEJSZE DEKORACJE NA ROCZEK - HIT SEZONU 2022!

Pośród bagatej oferty dekoracji na roczek dziecka ogromnym zainteresowaniem cieszą się wszelkiego rodzaju girlandy, bukiety balonowe oraz stojące olbrzymie cyferki. Dekoracje te, oprócz atutów wizualnych podkreślają dodatkowo charakter tego wydarzenia. Ponad metrowe cyfry balonowe umieszczone na stojakach z balonów oraz balonowe bukiety w kształcie kotków i piesków robią spektakularne wrażenie! Przy nieco skromniejszym budżecie polecamy bukiety balonowe z nadrukiem oraz wiszące stelarze w kształcie koła na których można wyczarować swoją własną, wyjątkową aranżację na roczek dziecka.

Modnym motywem graficznym na roczek chłopca i są urocze kangurki, dinusie i tradycyjne misie. Na roczek dziewczynki polecamy urocze króliczki, kotki i słoniki w pastelowej oprawie, do której łatwo dobrać wszelkie niezbędne dodatki jak świeczki na tort urodzinowy, balony, girlandy i banery

Śledź nas na Facebooku